Volba jazyka
 
 

Orientácia na trhu = výrazné úspory

Operátor poskytujúci štandardné pevné telefónne linky, mobilný operátor, virtuálny operátor, VoIP operátor, IP telefonie…. Ste si istý, že sa orientujete v ponuke operátorov telefónnych služieb a využívate optimálne všetky možnosti vo Vašej firme?

Nechajte nás počítať

Náš konzultant s Vami prejedná Vaše aktuálne a budúce potreby a priority v oblasti firemných telekomunikácií a predstaví Vám vhodné alternatívy riešenia. Následne budú naši pracovníci pomocou nášho unikátneho softwaru počítať, porovnávať a znovu počítať a počítať možné varianty. Výsledkom bude návrh služieb a riešení, jeho úspory Vás, jak pevne veríme, prekvapia.

„Bez spojenia nie je velenie…“

…platilo skôr a dnes iste platí, že bez kvalitného spojenia nie je prosperujúca firma. Naši konzultanti sú si veľmi dobre vedomí dôležitosti spoľahlivosti firemnej komunikácie, kedy každý výpadok môže byť pre firmu veľmi drahý (stratené zákazky, nespokojný klient,…). Klienti sa preto nemusia obávať, že by bola uprednostnená cena pred spoľahlivosťou a bezpečnosťou. Naopak súčasťou našej služby je i preverenie zmlúv s dodávateľmi, garancií servisných zásahov, zodpovednosti, apod.

Kontaktujte nás

a vyžiadajte si ďalšie informácie alebo si zjednajte schôdzku s naším pracovníkom.

 
i_esolutionpng.png
i_consulting.png
i_media.png
 
Copyright © 2009 ADMINISTER Slovakia, spol. s r.o. Všetky práva vyhradené.